rekroz2016

Przygotowując się do jubileuszu 100-lecia objawień Matki Bożej w Fatimie zapraszamy członków róż różańcowych oraz wszystkich, którym bliska jest duchowość maryjna na rekolekcje do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie: "Orędzie Matki Bożej Fatimskiej. Chcę, abyście nadal /.../ odmawiali codziennie różaniec”.


Matka Boża w Fatimie prosiła, aby codziennie odmawiać różaniec. Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy mówiła: „Jako Matka idzie nam naprzeciw, aby podać nam rękę i w naszych słabościach dopomóc na drodze, którą musimy kroczyć, ażeby nas utrzymać na drodze modlitwy będącej naszym spotkaniem z Bogiem. Z tej racji uczyła nas odmawiać na końcu każdej cząstki różańca następującego wezwania - O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i pomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia”.
Rekolekcje odbędą się w dwóch terminach: od 23 do 25 września 2016 r. oraz od 20 do 22 stycznia 2017 r., poprowadzi je ks. Paweł Wojtalewicz, Diecezjalny Moderator Żywego Różańca.
Koszt rekolekcji wynosi 140,00 zł.
Zapisy poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne: 94 340 98 00.